Kurumsal

40 yıldır içinde bulunduğumuz tekstil sektöründe, bir çok farklı alanda faaliyet gösteren firmamız, 2009 yılından itibaren etiket, aksesuar ve ambalaj alanlarında hizmet vermektedir.

 

2017 yılında yaptıgımız atılımla Gaziantep Tekstil Kent sanayi bölgesinde (Ünaldı'da) 2 adet Avm, alışveriş ticaret merkezi açarak, müşterilerimize sınırsız çeşit, farklı kalitede ürünler, uygun fiyatlara aradığı herşeyi bulabileceği, iğneden ipliğe tüm ihtiyaçlarını karşılayabileceği imkanı sunmaktadır.

 

2000 m2 kapalı alanımızla, güler yüzlü personelimizle, 3500'ü aşkın çeşitlerimizle, sevkiyat ve dağıtım ekibimizle, şehir içi ve şehir dışı tüm müşterilerimizin ihtiyacını karşılamaktayız.

 

Grafik Tasarım Ekibimiz ile

Müşterilerimize özel ürünler tasarlayarak, çözüm odaklı bir yaklaşımla sektöre daha yenilikçi ve daha vizyoner ürünler sunarak katkı sağlamaya çalışmaktayız. 

Ülkemizin Tekstilde hakettiği yeri alabilmesi ve şehrimizin kalkınmasına katkı sağlamak için sürekli olarak kendimizi geliştirmeyi hedefliyoruz. 

Firmamızın güçlü çalışan kadrosu ve sistemli dağıtım organizasyonu ile müşteri memnuniyetini ilke edinerek, yüksek kaliteyi doğru fiyat politikaları ile kısa zamanda alıcılara ulaşmayı başarmış, teslimat sonrası çözümleri ile de müşterilerin güven ortağı olmuştur. 

Sipariş Hattı 0534 342 19 66
HEMEN ŞİMDİ ARA